RSS srautas

new stuff

Posted on

Vakar leidau sau paslampinėti po paskutiniuosius akropolio išpardavimus. (Nieko kito ir nereik tikėtis, kai kiekvienąkart gym’e tau per radiją garsiai šaukia, kad “AKROPOLYJE EILĖS PARDUOTUVĖSE“). Taigi šios dienos laimikis buvo visai neprastas. “Nukaliau“ šiuos rudeniui puikiai pasitarnausiančius batelius. Turiu prisipažinti, nesu iš tų, kurios nuo 14kos vaikščiojo ant 10cm aukščio “kablų“, tačiau tokius, kaip čia, aš galiu įveikti ir laikau tai dideliu pasiekimu 😀 Dar pernai nebuvo net minčių įsigyti kažką bent kelių centimetrų aukščio kulniukais, o štai šiandien, sakau sau, kad esu fashionista in progress 🙂 Taigi taigi batai, nukalti Reserved už 50Lt, sakyčiau visai neblogai 🙂

Idealiausias spalvinis variantas prie tokios švelnios odos spalvos man atrodė, kad yra visi violetiniai ir purpuriniai atspalviai, o taip pat tiks ir asfalto bei gesintos melsvos spalvos. Žinoma visada galima eiti saugesniu keliu ir derinti šiltas rudas, oranžines ir panašiai, bet juk nuobodu. Anyway, štai mano pirmasis derinukas su šiais bateliais:


Čia katutis liepė įsivaizduoti, kad aš tigras “rrrrawrr“ 😀

Taigi vilkėta: Reserved batai (50lt), koinytės su katinukais iš “IKI“ (Turiu keistą maniją ir niekaip negaliu ramiai praeiti pro prekybcentrių koinių skyrių :D), second hand sijonas, fishbone maikutė iš New Yorkerio (10lt), Diržas iš ten pat (10lt), tamsiai mėlyna rankinė iš second hando (8lt), pakabučiai iš blusturgių.

Kalbant apie rankines, man visuomet atrodė keista, kaip žmonės gali mokėti po 100lt už jas, kaip ir batų kainos pas mus išpūstos, nesu mokėjusi už batus daugiau nei 60lt jau nepamenu nuo kada. Na suprantu, žieminiai kažkiek brangesni būna, bet turiu tam kerzus nuo senų senovės (jau čia gūdžiai žiemai, kai reikia vilnones kojines avėti, kad nesušaltum), o visam likusiam sezonui, kuris pas mus kaip amžina bobų vasara pastaruoju metu galima laisvai įsigyti kažkokių batukų iš second handų. hmmmz…

Reklama

About ag

crazy person from a crazy town, interested in fashion and music. working as interior designer in architecture office.

One response »

  1. Dievaži, o aš galiu mokėt po 400 Lt už batus ar tašę ir dar gailėtis, kad daugiau neišgaliu. Kaip kartais skiriasi prioritetai. :)))

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: