RSS srautas

pattern clash

Posted on

Man kartais norisi apsirengti kiek “over the top“ 🙂 Patikrinti ribas tarp to kas MAN normalu ir šiek tiek persistengti ir pažiūrėti, kas iš to gausis..

Šiandien savo norą išpildžiau pasitelkusi į pagalbą ryškias spalvas ir ryškius raštus ir viską sumečiau į krūvą 🙂 Nebuvo lengva. Blaškiausi, kokias čia kojines rinktis, kurį šia šalika jamt ir tt.. Rezultatu esu visai patenkinta, galbūt tik norėčiau, kad pėdkelnės būtų su gėlytėmis, o ne su raidėmis, na bet jau čia tokios smulkmenos..

Kad negalvotumėt, kad agėjus visai nudurnėjo, tai čia toks mano atsakas į Spintos Guru gražiai išverstas pavasario/vasaros tendencijas, o konkrečiai – “Raštų Žaidimus“. 🙂

Mane spalvos ir raštai veikia terapiškai. Suteikia energijos ir nuteikia gaiviai 🙂 Negalėčiau kasdien rengtis pvz tik juodai..
Norėjau Jūsų nuomonės, ar pasitaiko gyvenime tokių situacijų, kai norite apsirengti kažką, kas Jums labai patinka, tačiau nedrįstate, nes galvojate, kad Jūsų žmonės nesupras? Ir patys su savimi prieinate kažkokio kompromiso?

Wearing: Flowery skirt – trifted, black jacket – trifted, crazy tights bought long time ago in “IKI“, vintage Versace stilettos, scarf – trifted.

TRANSLATION: Sometimes I like to dress myself a bit over the top. Just to feel the edges of what is normal to me and what I could pull off 🙂
Today I managed to live my fantasy and pulled off this outfit called pattern clash. It wasn’t easy: I couldn’t decide what tights to wear, what scarf would look the best and so on. So it pushed me a little out of my comfort zone. Still, I’m happy with the result. The only thing that bothers me is that the pattern of the tights could be made of flowers instead of letters..
Anyway, in case you think to yourselves, that ag has gone completely crazy, this outfit is just my way of pulling Style’s.com reported spring trend: “Pattern Play“.
To me colors and patterns are therapeutic 🙂 They make me feel better, more energized and happy. I couldn’t wear black all the time..
And i wanted to ask you: was there ever a situation, where you liked some outfit very much, but couldn’t wear it, because of the people’s reaction? Did you compromise with yourself?

———————————————————————

Reklama

About ag

crazy person from a crazy town, interested in fashion and music. working as interior designer in architecture office.

13 responses »

 1. Super 😉 va čia tai tikrai gražu 🙂 bent man 😉

  Atsakyti
 2. Smagiai žiūrisi, bet pedkelnės geriau man būtų vienspalves:)
  O dėl to kompromiso, tai kas ryt tenka ieškoti 🙂

  Atsakyti
  • Kažkodėl prieš akis išdygo vaizdelis kaip mergina kas rytą godžiai nužiūri kokį nors itin extravagantišką daiktelį (lakines platformas iki šlaunų? korsetą? 😀 ) ir kasryt palinguoja galvą “ech, dar nedrįsiu…“ 😀

   Atsakyti
 3. Atsakymas į štai šitą: ,,Norėjau Jūsų nuomonės, ar…“. Turiu pasakyti, kad dažnai taip būna. Norisi kažko TOKIO, bet užsivilkus pagalvoji, kad ne, geriau jau bent šiek tiek labiau įsiliesiu į minią. Šiaip labai erzina visų žvilgsniai (o dar jie būna ne bet kokie, bet tokie, kad nori nenori tiesiog skrodžia kiaurai), kai bandai paekspermentuoti. Jau ir taip sulaukiu tų žvilgsnių dažnokai (visgi gyvenu nedideliame mieste kur įprasta vilkėti paprastus rūbus be jokių įmantrių detalių), o jei dar labiau įsileisčiau fantaziją į savo spintą (kurią beje labai norėčiau įsileist) išvis gatve praeit nebegalėčiau.
  O kalbant apie derinuką… Man gražu. Žavinga. Bet dėl pėdkelnių sutikčiau, jog tikrai norėtųsi kitokio rašto. Šiaip šaunu. 😉

  Atsakyti
  • Ačiū labai už komentarą. Manau jis tiesiai į dešimtuką. Lietuvoje kažkaip labai piktai visi žiūri, jei tik kas kaip nors išsiskiria. Ir net nesvarbu ar tai kaime, ar didesniame kaime, ar didžiausiame kaime 😀 Visuose teko pagyventi, visur tas pats.. Aišku skirtumas yra tame, kad mažiausiame kaime tave dar gali kas ir pamokyti fiziškai už tokius išsišokimus, kai didesniuose gal tik pasukios pirštą prie smilkinio.. O keista, koks gi kam skirtumas? Mane gal irgi labai įžeidžia jaunų mergelių šlaunų rodymas, ar vyrukų “paloskės“, bet juk neinu ir nesimušu dėl to 😀

   Atsakyti
 4. Pedkelnes su sijonu labai “pjaunasi“

  Atsakyti
 5. Mane įkvepė Kenzo 🙂 kenzo in his dining room

  Atsakyti
 6. Smagus derinukas!
  O atsakymas į klausimą – oi dažnai man taip būna. Laimei, vis dažniau leidžiu sau peržengti tas “ribas“, kurias pati ir susikuriu.

  Atsakyti
 7. Tai jau tikrai, kad clash:)
  bet ir pjautynes gali buti stilingos. Dar tarkim butu ok, jei ne tie kablai ir pashiltukai, ar kaip ten juos vadint. Zodziu pabaiga viska pagadina. Ishsiskirti butina, taciau kokybiskai. O be to nereikia kreipti demesio i Lietuvos publika – zmones neishsilavine, tai ko noret.
  Maciau turite neprastu ‘ansambliu’, siulyciau tik pakeisti gal fotkinimo vieta, apsvietima, o kartais gal ir modeli, kad butu ivairiau. Siaip puikus saitas ir idejos!

  Atsakyti
  • Ačiū už komentarą. 🙂 Su fotkinimo vieta žinoma yra problema, norint toliau idėją vystyt vos ne fotostudiją reikia atidarinėti 🙂 Su apšvietimais, fonais ir tt. Dėl naujų veidų puslaype taip pat yra intensyviai mąstoma. Norėčiau daugiau pačių skaitytojų atvaizdų gauti, gal kokį konkursą sugalvosime visi bendrai ir bandysim dialogą užvesti kažkokį.. O tai jau man pačiai į save žiūrėti pabodo 🙂

   Atsakyti
 8. man viskas gerai, ir kad margos pėdakelnės man ok, tik va raštas pėdakelnių labiau tiktų kitoks. Būtų smagiau koks nors gėlinis ar burbulinis, kad visą tą clash sulipdytų bendra tema 🙂 Sijonas tai superinis 😀

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: