RSS srautas

do your fashion: Giedrė [ “Saldi Mada“]

Posted on

giedre1

Šio mėnesio konkurse Mindaugui jau atsirado konkurentė! Pristatau Jums Giedrę, Blog’o Saldi Mada autorę.

giedre2

Giedrė apie save:
Esu moksleivė Giedrė, kuriai šiuo metu 17 metų. Rašau tinklaraštį “Saldi Mada“. Netolimoje ateityje svajoju studijuoti dizainą. Turbūt tai ir buvo didžiausias postūmis, kuris privertė domėtis mada. Ne, tai man tikrai nėra kankynė. Dabar kiekvieną dieną peržiūrinėju įvairiausius mados tinklalapius, blog’us, kai kurias pastebėtas idėjas pritaikau ir sau. Mėgstu (o gal verčiau būtų sakyti dievinu) DIY, todėl dažnai norimą aksesuarą ar rūbą pasisiuvu arba pasidarau pati. O šiaip tai aš labai giliai įklimpusi į dailę. 😉 Aplinkiniai sako, jog turiu ‘savitą stiliuką’, o ar tikrai? Nežinau, nemėgstu savęs vertinti. Tai tiek. Iki!

giedre3

giedre4

giedre5

giedre6

giedre7

Giedre8

TRANSLATION: Competition in “do your fashion“ just got bit more tougher for Mindaugas.
I present you Giedrė from Saldi Mada blog. She writes:
I am 17 years old and I’m still in school. I write blog named “Saldi Mada“. I dream to study design in near future. Maybe this was the biggest push for me to start caring about fashion. No, it is not a torture for me. Everyday I read various fashion websites, blogs, some of the ideas I see there, I try to apply to myself. I like (or should I say, I adore) DIYs, and quite often I end up doing some fancied accesories or clothes myself. Overall, I’m really into arts. 🙂 People tell me that I have a “distinctive style“, but is it so? I don’t know, I don’t like to think about that. That’s it. See you!“

Reklama

About ag

crazy person from a crazy town, interested in fashion and music. working as interior designer in architecture office.

5 responses »

 1. Malonu taip greit save čia išvysti 😉 Prie viso to paminėsiu, jog visose nuotraukose atrodau taip, kaip einu ir į mokyklą ar šiaip pasivaikščioti, tad kažkokių superdupertruperhyper keistų derinukų ir nėra 😉

  Atsakyti
 2. O dauguma nuotraukų nespalvotos, nes visi rūbai ir taip juodi?

  Atsakyti
 3. aha išties kyla tas pats klausimas. Tikrai būtų patarimas rodyti tikras spalvas be juodų kaip gedulas rėmelių. Šios nuotraukos neatskleidžia stiliaus ir spalvų, kurios galbūt domina. Iš jų susidaro gana pilkas įvaizdis.

  Atsakyti
 4. Deja, bet taip, mano pagrindinė rūbų spalva yra juoda. O juoda dar nereiškia nuobodi. Iš dalies šiose nuotraukose dar visiškai neatsispindi tikroji mano išvaizda, nes gaila, bet tikrai nesinešioju fotoaparato ten kur einu, o ir kiti nepuola manęs fotografuoti. Dar viena bėda ta, jog mano fotoaparatas nėra tiek geras, kad padarytų kokybiškas foto, tad kai kurios jų neryškios. Keletoje nuotraukų yra greit susukti kadrai, o kitur pasivaikščiojimų akimirkos.

  Atsakyti
 5. Juoda, ne visuomet reiskia nuobodi. tereikia sugebeti rengtis kurybiskai ir juodai. atrodo nelabai suderinama ar ne?
  tos nespalvotos nuotraukos tikrai turi zavesio. grazu. pazistu ir as keleta zmoniu kurie mieliau renkasi juoda vietoje spalvu.
  ko nepripazinau ir dar nesupratau – kerzu ir sukneles derinys. tikriausia cia ne man suprasti 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: